| Amaliutss a întrebat:

Imi place ft ft ft mult un baiat, dar nu stiu ce sa fac, eu il iubesc ft mollt sh el zice ca ma iubeste, inainte tot...se dadea la mine:X:X dar acu' nu se mai da.Eu cred ca nu ma mai place! ce credeti? sa'l las sau sa lupt pentru el?

Răspuns Câştigător
| IIIx333III a răspuns:

Lupta pentru el! In niciun caz nu te lasa! Eu lupt pentru un baiat de un an, si acum am devenit prieteni. Sunt cazuri fericite in care vei fi cu baiatul acela repede, si cazuri de mijloc in care ramai cu baiatul, dar dupa multe incercari sau sunt cazuri nefericite... Cred ca stii la ce ma refer. Asa ca, nu te lasa niciodata daca simti ceva cu adevaratwinking.

4 răspunsuri:
| LeoMessi38 a răspuns:

Ia id lui si vorbiti acolo
pune-i o intrebare de genu

Buna, ce faci?
Vrei sa iesi cu mine la un suc, sau sa iesi pe afara sa vorbim...si acolo ii spui si tu sau poate se prinde si el

| Aysa19 a răspuns:

Pai ce astepti lupta daca si el te place, daca nu ramai asa! Nu merita sa lupti pentru cineva care nu te apreciaza.Totusi fii discreta, nu-i arata ca esti innebunita dupa el... misterul tau il poate atrage! Succes

| Tofeni a răspuns:

Asta nu intrebi pe nimeni...fa ceti spune inima,deoarece daca cineva iti spune sa-l lasi si apoi iti pare rau...o singura parere : nu te mai stresa dupa el, nu mai umbla mult tupa el, lasa-l sa vina el la tine

| anka_8207 a răspuns:

Daca iti e jene sa vb fata in fata vb cu el pe mess facobook sau... altceva dar ar trebui sa-ti faci curaj si sal intrebi mai bine intre 4 ochi si ce daca nu te place esti frumoasa in felul tau nu exista alt baiat in lume decat el.stai lin