| LoVeRainbowAnDmUsic a întrebat:

Imi place mult de un baiat, si am observat ca si el se cam uita la mine..Cum sa ma comport sau ce sa fac sa ii placa de mine?

5 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Sa te comporti natural, sa ii arati ca e una din prioritatile tale, daca esti intr-un cerc si vor mai multi sa vorbeasca cu tine, dintre care si el, da-i prioritate lui, in sensul asta ma refer, si daca vezi ca incepeti sa va apropiati, discuti frumos cu el si ii spui ca iti place de el.
happy

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Cand sunteti singuri fai sub forma de gluma complimente dar peste ceva timp isi da seama ca il placi si poate va recunoaste ca te place si el apoi daca esti curajoasa poti sa il inviti la o plimbare prin parc nu la o cina romantica din prima sa nu creada ca esti un fel de fata obsedata de el va fi surprins mai intai trebuie sa vrea sa faca ceva pentru tine(sa razi, sa nu fi singura la greu... ceva mai deosebit)si in curand isi va da seama ca te place pana in inaltul cerului pup pa pa mult noroc sper sa iti fi fost putin de ajutor kisskisskiss :-x:-x:-x

| Ananas2 a răspuns:

Spune-i ca il placi. nu ai nimic de pierdut. ai decat de castigatwinking

| TzuTzuu a răspuns:

Comunica cu el, iesiti impreuna si va tine la tine. In cel mai rau caz ii zici ca tu ti la el. Intreaba-l daca el tine la tine si gata. Bafta! :*

| crytical a răspuns:

Poi de unde stii ca nu te place deja? Doar incearca sa intri in conversatie cu el, sa te apropii un pic de el, sa il cunosti un pic, dupa il intrebi ce parere are despre tine.