| andreea_9276 a întrebat:

Imi place mult de un baiat si chiar nu stiu ce sa ma fac fiindca el e cu un an mai mare eu avand 13 su el 14 si am aflat de la o colega de-a lui ca are prietena dar nu pot sa renunt la el sfaturi va rog vreau urgent

3 răspunsuri:
| d3d3_6809 a răspuns:

Du-te la el si spune-i ca il placi foarte mult. vorbeste cu el... poate si el te place. sper ca te-am ajutat.:d

| funditza_3597 a răspuns:

Pai ar trebui sa te interesezi de relatia pe care o are cu iubita lui (distanti/tot timpul imreuna) daca e prima varianta ar trebui sa te bagi in seama sa incerci sa vorbesti cu el de ex colega lui sa ti faca introducerea adica cunostiinta cu el... daca e varianta a doua eu cred ca ar trebui sa mai astepti pentru ca daca te bagi ai putea iesi tu prost si l-ai pierde pentru totdeauna adica ceea ce vreau sa spun este ca trebuie sa stii sa apari la momentul oportun... funda?

| CretuAndreea05 a răspuns:

D3d3 eu nu vreau sa afle nimeni ca daca afla parinti mei ma taie in bucatele si imi zici sa ma duc la el si daca eu ii zic ce simp si el rade si nu ma place si sfla toata scoala ma fac draq de ras