| ησηαмє a întrebat:

Imi place o fata din cls la mine si ii cu cateva zile mai marretongue
Ea ma baga-n seama si eu cate o data imi mai da un pumn un umar cand o mai enervez...big grin de unde stiu ca ma place sau nu... fundita si vot :X

Răspuns Câştigător
| Mrlove a răspuns:

In ce clasa esti? dupa nick-ul tau si avatar nu cred ca ai mai mult de 15. in fine vorbeste cu ea cand e mai singura prin clasa si vezi daca este intresata de tine simplu nu?

1 răspuns:
| ZaRa007 a răspuns:

Pai dca vrei sa stii adv dca te place intreab-o direct ia-o asa si ziyo in fata "uite sora mea stii ce imi mie imi place mult rau de tine ma gandeam cu poate si tie iti place de mine sau dca nu asta imi e soarta sa fiu mai singur:p" zi asa si iti va zice sigur da nu fi fatalau si nu zi cu altfel nu iti iesi iti zic sigur:p