| ROXY232 a întrebat:

Imi place sa cant dar imi e rusine sa cant in fata altora ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Olivia28 a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie rusine..mai ales daca ai voce si tie iti place sa canti ...incearca in fata prietenilor si o sa vezi ca va fi bine.happybig grin

| Loora a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine de un talent pe care il aihappy! Foloseste-l daca il ai. Nu ai nimic de pierdut! Rusinea las-o la o parte laughing

| Cosmin1I a răspuns:

Ai putea sa incepi sa canti in oglinda prima data, apoi sa incepi sa ii canti persoanei in care ai cea mai mare incredere si tot asa. Daca crezi ca ai talent nu ai de ce te rusina :p ..Succes

| Paduraru a răspuns:

Daca nu ai voice mai bine nu cantalaughing canta prin casa. cantale parintilor. si vezi ce parere au, daca ei iti zic ca nu ai voce inseamna ca, chiar nu ai straight face daca zic ca ai voce. incearca sa canti cu cineva. si incet incet prinzi curaj whistling

| superdemi a răspuns:

Eu am aceiasi problema uite ce trebuie sa faci cand vei canta daca iti e mai usor inchide ochi.