| cristiana_4483 a întrebat:

Imi place sa scriu versuri, sa compun cantece diverse tampenii dar nu stiu ce sa fac cu ele pe mai departe. Vreo sugestie?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Poate devi compozitor.

FantaSZy.

8 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Eu zic sa. ti faci un blog si sa le publici acolo. In felul asta poate iti descopera cineva talentulsmug. Succes!

by daiiwinking

| Marcelino a răspuns:

Pune versurile pe muzica. Cauta pe cineva pe net care poate face asta.

| Pympyke a răspuns:

Publica-le :d

| ilydude a răspuns:

Da`mi`le mie.winking
sunt cantareata.batting eyelashes

| emaalexandra97 a răspuns:

Te rog frumos, poti sa-mi compui mie cantece, vreau sa ma fac cantareata si nu prea ma descurc la compus cantece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu ce sa faci, ca de exemplucantale e visul meu sa devin cantaret. Daca eu as sti sa compun as inregistra deci fa-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posteazale pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0751457938 suna-ma.ma intereseaza in special versurile