| cristiana_4483 a întrebat:

Imi place sa scriu versuri, sa compun cantece diverse tampenii dar nu stiu ce sa fac cu ele pe mai departe. Vreo sugestie? Aica ma refer ce sa fac cu ele p mai departe?

Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

Pai poti sa te interesezi cine vrea sa devina cantaret(cantareata) si i'ai putea oferi versurile create de tine, de ex eu vreau sa am o trupa peste cativa ani, nu insa nu am versuri pentru melodii happy

| iuandfto a răspuns:

Ai putea sa-ti faci un blog si sa le pui acolo. Ceva de genul asta : http://ganduri-andreea.blogspot.com/. Daca ai nevoie de ajutor ma gasesti la adresa de mess iuliana_andreuta. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o dilema asemanatoare, dar te sfatuiesc sa nu renunti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de le la cineva si intreaba-l daca sunt bunesi te poti face cantareata sau mai mult. Daca te-am ajutat nu-i nimica.

| jonydd a răspuns:

Fami si mie o melodie ca vreau sa fa un mp3 pe youtube cu tot ce trebuie ceva cu rima pop chiar in engleza daca stii daca nu e bine in romana rap ceva vezi u si te rog sa nu postezi aici doar anunta aici pe pagina ma voi uita in fiecare zi sa vad daca ai facut ceva mersi mult daca vrei fa mssss

| EsteraMihuț a răspuns:

Bună! M-ar interesa dacă ai scrie ceva muzică populară de Bihor, contra-cost bineînțeles!