| Diana1417 a întrebat:

Imi place un baiat, dar nu imi place pentru cum arata si pentru cum vorbeste si ce face.Ma alinta mereu si imi zice iubire. Dar am observat la alte fete conversatii pe facebook in care le zice si lor la fel:iubire. Ce sa cred, nu stiu daca si lor le spune dulcegarii si de astea dar simplu fapt ca le zice iubire si la alte fete ma face sa ma intreb ce vrea el de fapt?

Răspuns Câştigător
| Ramonyk_4829 a răspuns:

Asa este si prietenul meu,dar mereu imi dovedeste ca cu celelalte fete vorbeste asa doar ca nu are ce face sau are chef sa faca,, misto''de cineva. Poate ca lui ii place sa vorbeasca asa cu tote fetele, dar baietii in general care fac asa inseamna ca vor doar sa se dea pe langa ele.Ci nu ca vor o relatie cu ele.

2 răspunsuri:
| Deea99_4358 a răspuns:

El vrea de fapt sa se dea pe langa toate fetele ca poate ii pica vreuna in plasa si vrea sa se aiba bine cu toata lumea

| MenInShadow a răspuns:

Unii baieti, asa vb cu fetele "iubire" sau "dulceata" sau alte chestii din astea, nu ar trebui sa o iei fix ca pe un compliment. Poate asa e vorba lui