| 90AnnaLove89 a întrebat:

Imi place un baiat dar nu stiu ce sai spun ma emotionez repede ma puteti ajuta sa-mi spuneti ce ar trebui sa ii spun.

Răspuns Câştigător
| treiLEI a răspuns:

Cred ca ai putea sa ii spui in fata, dar totul sa se intample repede...ai pute sa cauti un moment in care sa fiti singuri si incepi asa:,, Stii eu chiar te plac,,...

3 răspunsuri:
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Daca il placi foarte mult fa-ti curaj si cand il prinzi singur undeva il iei frumos de mana te uiti in ocjii lui si ii spui ceea ce simtii fara sa-ti fie teama de o respingere. Daca nu esti curajoasa poti sa-i spui pe mess, pe facebook sau sa-i lasi un biletel in ghiozdan. Daca te respinge, iar tu tot il placi incearca in continuare nu renunta la el. sper ca te-am ajutat BAFTA! happy big grin happy big grin

| 90AnnaLove89 explică (pentru NaRuToSkUmPiK):

Mersi!

| NaRuToSkUmPiK a răspuns (pentru 90AnnaLove89):

Fundita?happy plizzz