| flavi1234 a întrebat:

Imi place un baiat din clasa mea dar el uneori da semne ca ma place uneori nu. CE SA FAC?

3 răspunsuri:
| Adriana_3396 a răspuns:

Depinde si de felul cum se comporta el. eu ti'as zice sa vorbesti mai mult cu el sa iesi afara mai mult cu el, sa discutati. app cati ani ai? daca imi place de un baiat eu incerc sa il cunosc sa comunic cu el, ma comport normal saau poti sa ii zici asa intr'o zii hey imi placi vrei sa iesim candva pe undeva poate ii place de fetele mai indraznete.

Succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce vrei de la el laughing

| ad3linush a răspuns:

Poi fa cumva si intreaba-l daca ii place de tine.