| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat foarte tare dar el nu ma observa... ajutati-ma
va rog cum ii pot atrage atentia?

4 răspunsuri:
| R36705602061 a răspuns:

Sa te imbraci mai sexy...

| iJustHaveFun a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca primul pas. Poate ca va dura ceva, dar daca nu o face inseamna ca nu simte nimic pentru tine si trebuie sa il uiti. Nu merita sa fac tu primul pas happy

| MarYan00 a răspuns:

WTf? ...esti fata sau?

rolling on the floor

asta e ceva in instinctul/comportamentu feminin
NU E nevoie de sfaturi..totul trebuie sa vina DE LA SINE!

ce mai face netu` asta din oameni oh go on

ceauwinking

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Nu trebuie neaparat sa faci gesturi disperate ca sa-i atragi atentia.
Sfatul meu e sa fii naturala, nu incerca sa imiti sau sa fii artificiala.
Daca nu tine, atunci baiatul nu e de tine. El trebuie sa te placa asa cum esti tu. Mai sunt si alti baieti pe lume, so don't worry...
Bafta!batting eyelashes