| Illegalfreako a întrebat:

Imi poate da cineva lista si ordinea cu testele initiale pentru clasa a 6-a? Am auzit ca e la fel pe toata tara. Funda pentru raspunsul complet si adevarat!

Răspuns Câştigător
| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Sall...si eu sunt tot in a-6-a.Nu cred ca sunt toate in acelasi timp.Pe fiecare scoala sau scoala+structura sunt diferite cred. oricum eu luni am la biologie.Marti fizica. Miercuri mate.Vineri-engleza.Cam astea sunt.

P.S.
Scz anticipat daca am gresit...

2 răspunsuri:
| doareu914 a răspuns:

Romana
matematica
engleza
franceza
biologie
istorie
geografie
si restul materiilor cu exceptia sportului si ed tehnologica