| vladutzztz a întrebat:

Imi poate da cineva un site cu frizuri emo baieti? sa fie multe, si sa fie si pentru par scurt si pentru par mare, si sa fie si frizuri cu par blond, multumesc!

Răspuns Câştigător
| vladutzztz explică (pentru Bєshka):

Mersi big grin ai funda de la mine, dar inca o intrebare, eu am parul scurt normal, uitete la al 2 lea link si zim cat timp trebuie sa stau sa pot avea parul ca acel baiat big grin mersi

| Bєshka a răspuns (pentru vladutzztz):

Pai depinde cat de scurt ti-e paralul. daca ti pana la sprancene atunci vreo 3 saptamana daca peste sprancene vreo luna.nu prea stiu ca nu prea imi creste nici mie parulbig grin