| William a întrebat:

Imi poate explica si mie cineva de ce isi pun unii oameni flash-uri in urechi? https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......5913d6.jpg Nu mi se par estetice si in plus, daca te trage unu' de el poate sa iti rupa lobul urechii.

3 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care ti-ai ales poze de profil: pentru ca le/iti place. si atat

| William explică (pentru CreepyCrow):

Mi-am ales poza aia de profil pentru ca nu am gasit una mai buna.

| CreepyCrow a răspuns (pentru William):

Totusi, daca gaseai una buna, ai fi ales-o fiindca ti-a placut, zic.