| PatryRox a întrebat:

Imi poate povesti cine ce se intampla in Bokura Ga Ita dupa ce pleaca Yano in Tokio? daca ati citit manga, ca eu din manga nu am inteles, nu am gasit capitolul in care Yano pleaca. va rog sa imi spuneti care capitol este sau sa imi povestiti. care aveti mai multe informatii despre acest anime astept mesaj si vom vorbi mai mult. [ funda : x ]

1 răspuns:
| SakuraBeauty a răspuns:

Http://www.mangareader.net/1055/bokura-ga-ita.html
uite ai aici manga, eu abia acum am terminat de vizionat anime-ul si nu m-am putut abtine sa nu caut continuare :)) si am gasit manga, e in engleza sper sa intelegi, eu am urmarit si anime-ul in engleza asa ca m-am obisnuit, daca nu intelegi, poti sa ma cauti. :*