| larisa1996 a întrebat:

Imi poate spune cineva cat de tare dor tatuajele in zona sanilor?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Doare foarte tare!
In orice caz NU recomand tatuaje pe sani, pentru ca poti avea probleme foarte mari de sanatate, din cauza vascularizarii masive a sanilor.
In plus, sanii isi modifica volumul tot timpul, de feicare data cand iei in greutate sau slabesti, cand ramai insarcinata, dupa ce nasti samd, deci, nu risca sa ai tatuaj care se labarteaza pe sani.
Si sincer, nici nu cred ca exista cineva care ti-ar face tatuaj pe sani, pentru ca stiu tocmai cat este de periculos si nesanatos.