| Yagami a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum pot sa imi conturez bicepsii? Vreau sa spun acasa, fara sala. Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| B3belusha a răspuns:

Bicepsii tii conturezi facand flotari, tractiuni la bara, impingandu-te numa cu ajut mainilor de un mobilier, stand in pozitie oleaca oblika, sau cel mai bine daca ai hantere, saui pur si simplu greutati folosejte-te de ele. 20 de tractiune ar fi bune pentru inceput, cu cate 2 kg in fiecare mana.
Succeswinking

2 răspunsuri:
| Yagami explică:

Mersi happy

| B3belusha a răspuns:

Cu placere happy