| Special . a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva de cate ori trebuie folosit nivea young clean deeper pe zi sau pe saptamana?big grin pls...[-o

5 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

O data pe zi, 7 zile pe saptamanawinking

| andreea8888 a răspuns:

Un astfel de produs se utilizeaza asa cum este scris pe prospect, sau in eventualitatea lipsei acestuia, folosesti regula generala a acestor scrub-uri:o data sau maxim de doua ori/saptamana!

| marie a răspuns:

Uite, am crema asta, daca nu ma crezi e albastra cu buline albastru inchis, cosuri si puncte negre, eu o folosesc o data dimineata si o data seara...pana acum a fost foarte buna... e tot ce iti pot spune.ai grija, daca tenul tau nu are multe impluritati iti recomand o data, al meu are destule si...

Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice o data pe zi .adica ce efect sa aiba daca o folosesti o data pe saptamana straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 2 ori p[e zi