| YoPapushaNR1 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva niste statusuri mai smechere cu rime si cu fite?

3 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Cu fite n-avem, incearca dincolo. oh go on

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Am ramas aceeasi eu si spun Sunt capabila de orce acum Am un avantaj in fata voastra Concurati cu mine nu imi pasa!
"}{*DeCaT sA Le dAu SaTiSfAcTzIe CeLOr cE VoR Sa MavAdA CaZaNd. mAi BiNe mA DaRaM. ShI o sA CaD RaZaNd
PoZeLe Q MiNe.StIu K TiE Nu`Ti FaC BiNe.Pe AsCuNs CaNd Le PrIvEsTi.MaI RaU TuH Te AmAgEsTi
FeNoMeNaLa.DeLok BaNaLa.DeMeNTzIaLa.ChIaR FaTaLa.0rIGiNaLa ShI SeNzUaLa Nu CrEzI K SuNt ReAlA!?
ZaMbEsTe AtUnCi CaNd CrEzI K ToTu E PiErDuT.TrEcI Q VeDeReA Ca ShI CuM nimic Nu S'a InTaMpLaT..."
BaIeTzIlor Le PlAc BlOnDeLe.DaR IuBeSk BrUnEtElE
"Nu SuNt FrUmOaSa.NiCi FiTzOaSa.Am ShI Eu TaLenTu MeU.SuNt DoAr DuLcE,PoAtE, PrEa DuLcE Pt TiNe,Nu Ma LaUd Q nimic.DoAr Ity zIc
CaNd AlTiI Te CrEd FeRiCiTa ShI TuH CrEzI K Nu EsTi,Ia'Te DuPa Ei!"
"AdEvArU CoStA ScUmP,O Sa'Ti DeMoNsTrEz...DaR Ce VrEaU E Sa Te FaC Sa ReAlIzEzI K DaCa Tu IgNoRi ToT Ce Te'NcOnJoAra,AsTa Nu InSeAmNa K O Sa DiSpArA
"Pentru Mine S`ar Lasa De Vagabontzeala Eu Sunt Iubita Lui Chiar Si Atunci Cand Ma Inseala ,Stiu Ca E Doar O Aventura Goala ,Si ca In INIMA Lui Tot Eu Sunt CAMPIOANA
"Va Veni Timpul Sa Vorbim Din Nou , Eu o Sa Rad De Multe Iar Tie o Sa`ti Para Rau
UiTa ca Ai FosT CandVa ViaTa Si SufLetu Meu,UiTa CliPele cu MiNe,UiTa Si SaRuTu` Meu.ViaTsa Mea Nu e Usa Tah Ca Sa IeSi Sa InTri CaNd VrEi Tu In Ea"
"!~~ Tu Ca MinE nU MaI GaseJty ;Eu Ca tIne numai Caut

Am auzit ca lumea vb mult Nu am timp sa stau s`o ascult.N`am timp de barfe.n`am timp de nici un gen de TARFE.
"Dupa fostu`,vine altu Aceleasi gesturi si cuvinte.Tot ca inainte.Il crezi apoi iti dai seama ca minte.Si`n final e o alta poveste.Aceasi scenariu.alte fetze!"
"si-a dat lumea cu parerea ca sunt fata dulce ca mierea"
nu sufar de mine am arfe fine"
"Cateodată oamenii se impiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe~
Sunt momente in care simiti atat de tare lipsa cuiva,incat iti vine sa il scoti din vise si sa il imbratisezi
*arfe de vedeta.bayety imi bat la geam.nu-i aud.am termopan
curand o sa te uit. o sa auzi ca te-am iubit o sa auzi ca am suferit si in curand o sa ma vezy zambind !
Pt mne barfa inseamna reclama fara plata asa ca barfeste fata ink o data sy ink o data oryqm eu sunt cea castygata

Potsy sa ma urasty :X Nu te condemn da cand suntem fata in fata gandeste`te ca imy esti fan :X

Nu ma supar dyn contra sunt ferycyta dk eram un nymeny nu may eram barfyta Castyg oryce mecy in fata ta pe scena itsy dau scor iar dk o dau bara am gryja sa fye bara-gol :X

Nu plange ,vyatsa merge inaynte Itsy vey gasy alta ca sa ma scotsy dyn mynte De vyna suntem aman2 nycyunuya nu iy e bine da pot tray sh` fara tyne

Dc sa plang? Suflete sh` zambete pot sy eu sag frang

Ma crezy o fyguranta o typa importanta Da te insely prea tare Aparentsele sunt inselatoare:XCaracteru tau infect ma provoaka sa`tsy dau jet! :X

Am auzyt ca frayery ma vb pe la spate Ma doare in pl de barfa ta Oryqm nu-tsy sufar fata U itsy tocesty gura eu imy trayesk vyatsa :X

N-am nevoye de educatsya corekta Sfatury sau tsynuta decenta Krytycyle spuse de un ratat pentru mne sunt un kakat

Vorbele n-au valoare.Styu ca indyferenta doare Nu te ascult n-am nevoye de povestiItsy intork spatele.plec si te lass a vorbesty

Respektu e ceea ce prymesty pentru ce faci sh`o faci bine U ma barfesty destul decy dyn respect ma pysh pe tne

"[]Am ramas aceeasi eu si spun:Sunt capabila de orice acum Am un avantaj in fata voastra concurati cu mine nu-mi pasa![b-)]"

decat sa le dau satisfactie celor ce vor sa ma vada cazand.mai bine ma daram sh o sa cad razand...

"!~~~tU K mN Nu mAi gasesti ...eu ca tine nu mai caut.

Te-am iubit si ti-ai batut joc acum e randul meu sa te dau in zloboz...

Amuzant

Eu cred ca INDIFereNt CUM te cONSIDeRa altI Nu cONteaza IMporTANT este CE crezi U Despre tN De eXeMplu pE Mn MA doaRe iN PL De PArerIle J coMeNtariile celorlaLTi

Azi sunt mai originala caoricand. deci originalitatea mea va strica voua imaginea.

Ce`ai patit papusa` de te uiti urat la mine? Ai ceva cu mine? ; )) Sau doar teama de sine ca` sunt mai buna` ca tine?

Crede ca`s indragostit` la nebunie`.ca` m`o zapacit complet.dar stai asa`.ca eu`s in stare sa` te las` si amanet !

tsi-ai Luat`o in cap`. Ce`pacat`! . Acum`ejti mai de cacaTh`. ! winking . ce s`a intampLat` ?surprize . tsi-as fi spus`ca te`iubesc`. da ***`. n`ar fi rimath`!

Hai,exclama ceva!
Da tu! persoana sceptica spune`mi ce ai pe creier sa`ti gasesc o replica`

Tu tine`ma de mana`,ca eu te tin de fraier.

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma` exprim sa` intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju` •

;x .plang ?n hohot? d? ras . day ?v?ryday . auz? b?y.[ !? ]. ! 't?`n mort? t?[].;x

M`ai vanduth cand ai avut `Ocazia` Io`NU te vand` Te dau degeaba •

Nenorocita` La Propriu`, Nebuna` La Figurat, Irascibila` Cateodata`, Ironica` De Placere, Ipocrita` De La Mama Natura`, Perversa` De Cand Ma Stiu`!

Un toast pentru noi, pentru cei care ne-au avut, pentru cei care ne-au pierdut, pentru cei care`au ratat okazia si pentru norocosii ce urmeaza` sa` ne aiba` sau chiar ne au deja`!

nu mai baga texte d`asteuita`te putin la minstiu te doare cand ma` privesti din departare…uite ce`ai pierdutt pe zi ce trece tot mai bine`mi merge`!

Daka` le dai prea muLta imp0rtantza` esti o zdreantzaa` .ia atitudine fetitzo0o`;x . Si skuipa`i in fataaa` ;-j

Nici Sticlele De Alcool, Nici Fumurile ,Nici Alte Femei, Nu Te Vor Face Sa Uitsi Ce a Fost Intre Tine Sh Ochii Mei. :->

•×Eu` pOt` Sa` Zic` Ca` EsTi` CuRva`. Uh` InSa` Poti` TaCe` PenTru` Ca` Stii` Ca` Am` Dreptate . !ו

Lasa` tarfele sa` vorbeasca.Tu ai casa`,ai nevasta`. Da`le dreaq` de panarame ca` umbla` din floare`n floare ...

Foarte Frumos!Treci Prin Fata Mea Cu Târfa Ta.Miraculos.Dar Si Periculos.Nu Te GândeSti Oare?OdatA Si Odata Iti Vei Cere Iertare.Unde Va Fi Orgoliu Tau De Baiat Mare?

pOaTe ca intOtdeauNa am fOsT prea Buna Dar acum imi permiT sa Te fuT direcT in GuRa !

-Vezi tu scumpo, o fi stat sh` cu tine, stiu .stiu si c`a ars`o sh` cu altele . dar vezi tu . el are o fata . si pentru el . fetitsa lui e cea mai importanta!"

teOretich `:te vreau...practich `: ma abtin ...metafOrich `:mi se rupe `

Nu vrei sa auzi de mine? Surzeshtee!Nu vrei sa ma vezi? Orebeste`!Nu ma vrei in preajma ta? Dispari` !

Vreau sa strig cat pot d tare."Muie pentru` toti baietii`!"
Sa faceti laba toata` viata si sa` va` lingeti cu peretii
Aceasta` mica opera` prezinta` si exceptii.
Si vorbesc la modu` general pentru` ca` majoritatea sunt niste bestii`!
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(29 Martie 2011 21:12 )
roxyk a răspuns:
Spui Mereu Astaa A Fostt Gagika MEa O Syy Eii Ce zick A Fostt Prostulee Da Nu Maii E Ay Pierduto

Stii ca pot si fara tine Dar cand ma suni odata la doua zile Si imi spui asteapta-ma o sa fie bine Cum sa renunt la tinee

auzi curvo?stai cuminte ca tiganu meu te minte
iti zice "regina"cand esti in fata lui si pe la spate curva dracului

Nu te blestem sa morii Te blestemm sa te insorri Sa te insorii sa fii iubittt.Da sa nu fi Fericit...Sa-ti apara in viss...Numai Chipuu meuSi atat

Cu toate astea Yo stiu bine Ca orice-ash face El tot la Mn vine Asha ca am grija de el
Ca la el in inima NIMENI Nu-i la fel

Yubitule ? hainele sh bijuteriile mi le cumpar eu de la tine vreau doar respect

kalka`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare daca te kalk si eu pe inima ce zici?te doare

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tzine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni

O fata poate ierta cateodata un baiat care incearca sa o seduca,dar niciodata pe baiatul care rateaza o ocazie atunci cand i se ofera

Durerea te-a maturizat te-a pus pe gânduri Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri

Tzinema aproape Pt. ca sar putea intr-o zii sa realizezi ca ai pierdut un Diamant In timp ce thu erai ocupat sa colectzionezii pietricele

Sa nu zdrobestiun suflet ce stii ca te-a iubit K poate pentru. tne a plans Shi a suferit

Chiar daca e mika Nu iti bate joc d ea Pt ca mereu a stiut ce vreaa`

Imi place cand iti fc griji pentru mne K un parinte Imi place cand imi spooi uh asa Sa fii Cuminte

fundita

Spui Mereu Astaa A Fostt Gagika MEa O Syy Eii Ce zick A Fostt Prostulee Da Nu Maii E Ay Pierduto

Stii ca pot si fara tine Dar cand ma suni odata la doua zile Si imi spui asteapta-ma o sa fie bine Cum sa renunt la tinee

auzi curvo?stai cuminte ca tiganu meu te minte
iti zice "regina"cand esti in fata lui si pe la spate curva dracului

Nu te blestem sa morii Te blestemm sa te insorri Sa te insorii sa fii iubittt.Da sa nu fi Fericit...Sa-ti apara in viss...Numai Chipuu meuSi atat

Cu toate astea Yo stiu bine Ca orice-ash face El tot la Mn vine Asha ca am grija de el
Ca la el in inima NIMENI Nu-i la fel

Yubitule ? hainele sh bijuteriile mi le cumpar eu de la tine vreau doar respect

kalka`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare daca te kalk si eu pe inima ce zici?te doare

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tzine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni

O fata poate ierta cateodata un baiat care incearca sa o seduca,dar niciodata pe baiatul care rateaza o ocazie atunci cand i se ofera

Durerea te-a maturizat te-a pus pe gânduri Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri

Tzinema aproape Pt. ca sar putea intr-o zii sa realizezi ca ai pierdut un Diamant In timp ce thu erai ocupat sa colectzionezii pietricele

Sa nu zdrobestiun suflet ce stii ca te-a iubit K poate pentru. tne a plans Shi a suferit

Chiar daca e mika Nu iti bate joc d ea Pt ca mereu a stiut ce vreaa`

Imi place cand iti fc griji pentru mne K un parinte Imi place cand imi spooi uh asa Sa fii Cuminte

fundita

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *