| YukikoMaya a întrebat:

Imi puteti da cateva modele de invitatii pentru banchet?:X (nu ma refer la text) fundita:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Pixel2009 a răspuns:

1.Noi am facut`o sub forma de pergament dintr`o hartie putin arsa la margini scrisa la calculator. Am legat`o si am pus`o intr-un balon. Am mers la fiecare profesor si i-am pus sa sparga balonul cu un ac. La noi s`a potrivit perfect pentru ca mereu am fost pusi pe glume happy Voi puteti face fara balon.
2.Ati putea folosi hartie colorata pe care sa lipiti o poza cu voi si sa scrieti textul sub poza

1 răspuns:
| roxanik_5050 a răspuns:

Pai si eu sunt in clasa a 8 si am facut invitatiile.noi le-am facut pe un carton colorat a4 si cartonul l.am facut sul si pe el am scris invtatie si legat cu o panglica roz...asa am facut noi(cand te gabdesti zici ca e najpa dar cand il vezi in fata ochilor e super misto)acum e parerea ta cum vreti sa il faceti... fundita?