| M.D.Eveline a întrebat:

Imi puteti da mai multe exemple? cum ar trebui sa arate o fata de 16 ani vreti cumva sa mentionez mai multe? Ok atunci inaltime 1, 80 greutate 50, 8 kg...cam atat

7 răspunsuri:
| M.D.Eveline explică:

O problema mare nu imi pot gasi stilul

| Bacemi a răspuns:

Nu exista tiparnita de scos fete de 16 ani dupa matrita. Fiecare fata e diferita. Sunt fete inalte sau scunde. Sunt fete slabute sau plinute. Ceea ce conteaza este sa te accepti asa cum esti. Ce este important este caracterul. Sa te poti face placuta. Fiecare este special in felul lui.

| Eu4EverX a răspuns:

Cum vrei sa arate? Normal, ca o fata de 16 ani... daca te referi la aspect la 1. 80, 50 de kg mi se pare cam putin.straight face

| M.D.Eveline explică:

Mai nu intelegeti eu nu imi gasesc stilul mie imi sta calume in stilul emo dar faza e ca mai scap la rchii elegante si cu freza emi-n cap m-am scos

| M.D.Eveline explică:

Am vrut sa scriu emo era mai bine cu alfabetul suedez

| zuly a răspuns:

Esti cam slaba dupa parerea mea.Ar trebui sa mai pui vreo 10 kile, dar intr-un mod sanatos, atentie! Mancand sanatos si facand sport.
Cat despre stil, trebuie in primul rand sa te simti bine. Nu trebuie sa te gandesti ce va spune unul sau altul atunci cand iti alegi vestimentatia sau accesoriile, cum te simti tu bine asa e ok. Crede-ma ca nu vei avea nicio satisfactie de la admiratia celor din jur cand abia poti respira din cauza hainelor prea stramte sau cand esti atenta la fiecare pas pe care-l faci sa nu-ti rupi gatu' zburand de pe tocuri big grin Ca sa te hotarasti mai usor, imbraca-te timp de o saptamana diferit in diecare zi, adica diferita stiluri, intr-o zi sa fii eleganta, casual, altadata sport s. a. m. d. Pe urma te gandesti cum te-ai simtit cel mai bine, cum te-ai simtit "cel mai tu" si atunci o sa stii.
Bafta! happy

| bluesky a răspuns:

Cred ca esti cam slaba, dar nu inteleg intrebarea, adica fiecare om e diferit, fii tu insuti!winking