| deeutza125 a întrebat:

Imi puteti da niste ideei pentru o pagina de facebook ce sa postez ca sa atrag mai multi oameni? Daca vreti sa vedeti pagina se numeste supradoza de viata.Dau funda multumesc

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna1 Ai putea sa postezi niste tutoriale de pe youtube despre cum sa-ti faci pas cu pas machiajul de zi sau de seara, manichiura in diferite moduri cat mai originale si coafuri deosebite, elegante, de zi cu zi etc. Ai mai putea dauga si cateva bancuri zilnic, dar din alea bune, la care sa rada lumea cu lacrimi, nu seci. daca te pricepi la un anumit domeniu, posteaza cate un articol saptamanal despre domeniul respectiv. Ai mai putea sa pui articole si cu moda(ce haine se poarta sezonul acesta, ce combinatii de culori sunt la moda, ce pantofi se poarta, cum sa te imbraci la o nunta/banchet/revelion, cum sa te imbraci la scoala/serviciu, la un examen, la un interviu pentru angajare, la o iesire in aer liber etc). O alta idee ar fi sa pui tutoriale despre diferite obiecte pe care le poti confectiona manual sau ceva asa mai deosebit. Ai mai putea pune diferite poze de prin vacante daca i-a fost in zone deosebite, daca ai vizitat tari starine sau locuri exotice, daca ai vizitata anumite muzee, catedrale, manastiri, castele, parcuri si rezervatii naturale celebre. dar nu pune poze de pe net, ci poze realizate de tine sau de parintii tai sau prietenii tai prin calatoriile voastre9nu poze cu voi, ci pur si simplu poze cu respectivele locuri facute cu aparatul de fotograiat personaL). sper ca ti-am dat cateva sugestii! bafta si la cat mai multi vizitatori!

| deeutza125 explică (pentru Euletitia):

Multumesc mult pentru sugestii te astept pe pagina mea

| Euletitia a răspuns (pentru deeutza125):

Cu placere! da, am vizitat-o abia dupa ce ti-am raspuns la intrebare si am constata ca ia unele elemente din care iti sugerasem eu(ceva bancuri, poze mai deosebite etc). Incearca sa le completezi si vei avea multi vizitatori. Succes!