| glamour_5213 a întrebat:

Imi puteti da si mie cateva pacaleli care merg facute la scoala. In limita bunului simt. pacaleli pentru colegi...

Răspuns Câştigător
| denisa_2911 a răspuns:

Le spui sa plecati toata clasa de la ora ca asa a zis profalaughingsi tu te intorci la ora, numa sa nu te `omoare `colegiilaughing
Le spui ca ii cheama directoru sau profesorul in cancelarie sau ceva de genu, le ascunzi ghiozdanele, le desenezi pe caietelaughingle trimiti biletele de dragoste si scrii nume de fetelaughing))))... ei nu stiu prea multe...bafta!

2 răspunsuri:
| Boo a răspuns:

Le spui ca azi nu se invatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furiseazate in camera fratelui tau sau in camera parintilor si pui sa sune ceasul devreme