| coco98 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste replici dure sau insulte? M-am certat cu o fata si vreau sa o dobor.Nu luati de pe site-uri sau din robotzi.

3 răspunsuri:
| YumiSukinanda a răspuns:

Esti atat de grasa incat nu poti sa-ti faci o poza pentru facebook pentru ca nu incapi laughing Esti atat de urata incat parinti tai te-au facut doar pentru alocatielaughing Esti atat de paroasa incat si cainele(pisica) mea e mai cheala decat tinelaughing Esti atat de invidioasa de te cheama nimiclaughing Esti atat de scunda incat nu ajungi sa stingi beculaughing

| juvaroncaiulian a răspuns:

Esti ata de grasa ca trebuie sa mergi la schoala cu elicopterur.
Ai mintea unei albine(albine lenese) si ia face doar sa se inperecheeze altceva nu sti.
Staiai ca te vei marita cu Venam (un om sarac lipit pamantului).
Esti atat de mica ancat cand esti afara trebuie sa mergi prin usa cainelui

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Mai iubesti natura dupa ce te-a facut? esti mai proasta ca trebuie sa te duti cu o piatra sa spargi becu ca sa stingi lumina. daca ar exista un om mai prost ca tine glumesc nu exista.cand te uiti in oglinda se sparge.pam-pam-param esti un prostami
SPER CA TE-AM AJUTAT