| KorpiklaaniV a întrebat:

Imi puteti da VAA ROOGG :)). Linku'l de unde pot downloada melodia Patrick Stump, Travis McCoy, Janelle Monae, & Brendon Urie - Open happiness ( http://www.youtube.com/watch?v=zBvuCCIz-d0 ) Multumesc mult. :x

Răspuns Câştigător
| price a răspuns:

Http://www.mp3zippy.com/? cx=partner-pub-2411758809058984%3A9f7i6o-rzvn& cof=FORID%3A11& ie=ISO-8859-1& cu=Open+happiness& sa=Search& siteurl=www.mp3zippy.com%252F

1 răspuns:
| Bella03 a răspuns:

-De pe listentoyoutube.com Pui acolo link'ul de la melodie, apoi dai download, si dupa download mp3.big grin