| Daniel123987 a întrebat:

Îmi puteți recomanda niște filme cu prinți îndrăgostiți de fete simple?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

The Prince and Me (2004)

| Daniel123987 explică (pentru Simpatic):

Pe asta îl știu
Vreau o lista dacă se poate

| Bariel a răspuns:

Nu stiu filme, dar iti recomand seria de carti"Inelul vrajitorului"prima carte se numeste "Calea Eroiilor" de pe aplicati Cărti play(daca nu o ai in telefon, o poti instala de pe magazin play)prima carte e gratis, pe celelalte trebuie sa le cumperi. Crede-ma ca merita, nici mie nu imi placea sa citesc dar cum am inceput sa citesc acea carte pur si simplu m-am indragostit de citit.Primele pagini nu o sa ti se para interesante si o sa vrei sa renunti la carte, dar nu o face, deoarece devine din ce in ce mai intsresant pe parcurs.E o carte de dragoste, magie totul se invarte in jurul unui tanar pe nume Tor un fiu de taran, care mai are inca 3 frati daca nu ma insel,apoi vin nu stiu ce ligi de cavaleri prin sate ca sa recruteze viitori cavaleri, Tor isi dorea foarte mult acest lucru, dar nu a fost ales, asa ca porneste spre regat si se indragosteste de printesa, si dupa ea de el etc, el are si puteri magice pentru adolescenti mai mult, singura problema este ca din 14 carti doar 4 sunt traduse in Romana sad