| sweetchocolate a întrebat:

Imi puteti recomanda un fond de ten bun, pentru ca toate imi dau o culoare a tenului ceva gen chinezii aia, un galbui-maroniu de ala si ai impresia ca sunt cadavrulaughing Funda

3 răspunsuri:
| Whiskas a răspuns:

Incearca fondul de ten Sephora sau Revlon ColorStay, acopera foarte bine si sunt in nuante destul de naturale. Trebuie doar sa stii care ti se potriveste cel mai bine. :*

| nicunicu3 a răspuns:

Nu ai iubita zi sa iti de ea))

| Lolitta a răspuns:

Eu una imi iau Affinitone, de la Maybelline. e foarte bun si prietenele mele si-au luat dupa ce au vazut la mine si au zis ca nu-si mai iau un altfel de fon de tenlaughing