| MaCheamaGogaie a întrebat:

Imi puteti recomanda un liceu cu medie de admitere intre 8.50 si 9.30. Vreau sa intru la mate-info.Va rog sa veniti si cu argumente si daca puteti precizati daca vin profesorii la ore, daca predau bine, daca e uniforma in liceul respectiv etc.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Stiu eu unul la Cuca Macaii daca te intereseaza.De unde vrei sa stim din ce oras esti tu.
Si un sfat de la mine:nu te duce la mate-info pentru ca o sa te omoare.Mai bine alege stiinte ale naturii care este tot profil real, dar mai usor si mai interesant.

2 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Daca am sti de unde sti?

| MaCheamaGogaie explică:

Sunt din Bucuresti.