| chri a întrebat:

Imi puteti spunde cumi imi pot descarca jocuri de pe google paly pentru android?

1 răspuns:
| iorgatheo a răspuns:

Este foarte simplu! Eu am un LG Optimus 3D si pot zice ca e un telefon foarte bun cu android! Sa descarci aplicatii e foarte simplu! Intri in Google Play, iti apare ecranul principal! Daca vrei sa cauti o anumita aplicatie, apesi pe acea mica lupa, din dreapta sus, si scrii acolo aplicatia! Daca vrei sa vezi ce aplicatii mai sunt noi, si vrei sa le descarci, intri in ecranul principal, si dai cu degetul inspre dreapta, si o sa-ti apara aplicatiile cu plata! Mai dai odata si o sa-ti apara aplicatiile gratuite! Dai click pe aplicatia dorita, dai si astepti sa se descarce! P.S. : Ai grija sa fii conectat la internet!