| robycfr1 a întrebat:

Imi puteti spune ce trebuie sa fac la a doua misiune de la gta romania 2 pentru ca nu-mi suna telefonul?

Răspuns Câştigător
| TommyVercetti a răspuns:

Gta Romania 2 nu are decat o misiune.Chiar el a comentat asta aici
http://www.youtube.com/watch?v=MuhVqbLvBr0.Daca totusi te-am ajutat, fundita te rog!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si mie mi se intampla ce drequ laughing? Please help me... I can count to U TPUhappy:X

| robycfr1 explică:

Am lasat balta jocul cu misiunile si am incercat altceva.Multumesc oricum.