| JuLyAnGeL a întrebat:

Imi puteti spune cineva si mie jocurile sau lumile virtuale(nedescarcabile) pe care le stiti? cine atinge recordul de 100 de jocuri sau lumi virtuale(nedescarcabile) va primi funda!

Răspuns Câştigător
| SmushyPapanasulcuDulceata a răspuns:

Hey. Stiu destule, dar multe sunt cam pentru copii mici.
Cum ar fi: ourWorld, Moshi Monsters. Panfu, Pandanda, Meez, Chobots, Club Penguin si... cam atat stiu. Sper ca te-am ajutat.
P.S. ourWorld.com e cel mai "matur". Eu ma joc si chiar ma prinde.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai un pic:suntem la cursa de alergare sau la maraton?

| JuLyAnGeL explică (pentru anonim_4396):

Depinde de modul tau de a gandi... draga baloolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da.laughing

| violetta4leon a răspuns:

OK,stiu ca nu are legatura cu intrebarea pusa, dar daca e cineva care are cont ourworld sa imi spuna si sa ma caute. poate putem fi prieteni.eu sunt elsa12frozen.PUPICI! Cine joaca, ne vedem acolo!