| rapp2020 a întrebat:

Imi puteti spune cum pot sa ii arat la o fata ca o plac cu adevarat si mai am o intrebare cum pot sa impresionez o fata

Răspuns Câştigător
| simi1000 a răspuns:

Pai eu de la un baiat as vrea sa aud asa : buna, cf?, demult am tot vrut sa iti vorbesc, uite eu te plac foarte mult si nu am stiut niciodata cum sa iti spun, dar azi imi iau inima in dinti si iti dezvalui adevarul, vrei sa fii prietena mea? (iar in cel mai rau caz ce se poate intampla? sa te refuze?, ei bine daca o face ii poti spune : putem macar sa ramanem prieteni? Noi fetele ne impresionam prin vorbe frumoase, cand ne este acordata atentie, cand chiar ne asculta cineva fara sa ne ia la misto nu prin aere si talente...cum fac cei mai multi baieti, bafta big grin

2 răspunsuri:
| FeelLove a răspuns:

Mai intai ar trebui sa afli care e parerea ei despre tine(cel mai bine ar fi prin intermediul unui prieten) ca apoi sa ii spui tu direct ca o placi. De impresionat nu stiu ce sa zic, depinde de fiecare fata.Ai putea sa ii compui cateva versuri pe care sa le scrii pe o felicitare frumos colorata care sa atraga atentia sau sa-i oferi un cadou mic.I`ai putea oferi un bibelou mic; un trandafir; un accesoriu gen lantisor, bratara, cercei; sau chiar o jucaria draguta de plus. Depinde de ea, de ceea ce ii place ei. Mult mult succes!:*

| rapp2020 explică:

Pai ea i mia baietoasa si ea stie ca o plac ca i-am cantat in mijlocul strazi ca am voce frumoasa si i-am cantat o cantare si i-am spus ca o plac