| raresel a întrebat:

Imi puteti spune cum pot sa imi las parul lung...am stat 8 luni cu parul fara sa-l tund si nu mi-am dat seama daca a crescut...Trebuie sa ma tund intr-un anumit fel?

Răspuns Câştigător
| Gandacelu a răspuns:

Tinel prins, impeltestel, foloseste un anumit tip de sampon care se potriveste cu parul tau si desigur spalate des pe cap, pieptanate, foloseste balsam si in timp o sa creasca

3 răspunsuri:
| raresel explică:

Parul imi acopera de abia urechile

| ChRoM a răspuns:

Foloseste un sampon pentru par drept, de cresterewinking

| miley123 a răspuns:

Cat de lung e parul tau? daca e pana la umar taieti varfurile;
prindeti parul