| emokid_1733 a întrebat:

Imi puteti spune de ce mint asa de mult fetele? De ce nu pot fi sincere?sad

Răspuns Câştigător
| MaRiA_1012 a răspuns:

Daca mint ele, mint cu un motiv, ori nu iti exprima sentimentele sincer fata de cineva ca are o "reputatie de aparat" ori nu si le exprima sincer din frica... dar in orice caz o fata cand minte si nu numai o fata, toata lumea cand minte are un motiv nu? chiar daca tie ti se pare banal acel motiv dau nu il intelegi... este destul pentru ea ca sa minte

7 răspunsuri:
| DeDe_1564 a răspuns:

Nu toate fetele mint! Iar cand o fac...o fac de plictiseala laughing

| Johnny_3797 a răspuns:

Pentruca lor le este mai convinabil asa.Dar sunt si multe care nu mint.Totul depinde ce relatie ai tu cu ea si gata happy

| MaeRi a răspuns:

De ce ''fetele''? si nu ''o fata'', pentru ca nu toate fetele sunt la fel, mai incearca sa nu privesti o singura persoana si tu sa le vezi pe toate asa.Iar atuncea cand minte o persoana ori mitne ca asa este obiceiul ei/lui ori pentru ca inecarca sa scape dintr-o intamplare anume prin minciuna.

| Dean1996 a răspuns:

Pentru ca si baietii mint,pentru ca sunt mintite, dar sunt si fete care mint fara motiv, toti suntem diferiti.De obicei o fata minte daca a fost mintita de respectivul/respectiva.Si nu toate mint, sunt si sincere, cauta si vei gasi.

| sirena1 a răspuns:

Pentru ca le este teama sa nu fie vazute cu ochi rai si isi ascund aceasta teama prin minciuna.Sunt si sincere, dar poate ai tu ghinion...

| AnneMarri a răspuns:

pentru ca asta e treaba baietilorwinking

| CucuBauContSters a răspuns:

Nu toate mint.Eu sunt sincera la tot ce m`a intrebat prietenul meu! Si avem o relatie perfecta. Acus implinim un anbatting eyelashes fac 15 ani impreuna cu el day dreaming!