| Kuzco a întrebat:

Imi puteti spune si mie desene foarte vechi care se difuzau pe timpul cand era Fox Kids?
Dau funda.
Pa, pa. (:

Răspuns Câştigător
| Owakey a răspuns:

Bună!

Mai la toate le-am uitat numele, dar pot să descriu:

- Era, cel mai vechi desen de pe Fox Kids care m-il amintesc eu, acela cu cele 2 organisme care trăiau în corpul unui băiat şi îi apărau organismul. Era singurul desen care mi s-a părut în acelaşi timp şi educativ şi distravtiv, cred că se chema,, Tix".
-,, Cei cu Andi?" nu mai ştiu dacă era pe Fox Kids
- Mai era,, Viaţa lui Louie"
-,, Lumea lui Bobby" (acel copil simpatic)
- Clasicul (,, Copii de la 402")
-,, Familia Tofu"
-,, X-men"
-,, The tick" (a apărut pentru foarte scurt timp în România dar mie mi-a placut enorm: este vorba despre un bărbat molie sau ceva de genul. hmm pe atunci părea mai interesant)
-,, Dexter"

Şi cam atât îmi amintesc.

Baftă!

5 răspunsuri:
| LoveGivesYouWings a răspuns:

Viata cu louis...

Copii de la 402...

nu mai stiu. dar stiu ca astea imi placeau foarte mult :X:X:X

daca mai afli te rog sa imi spui sh mie pentru ca imi plac foarte mult :*

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Familia de ce

familia tofu

Ce-i cu Andy

Lumea lui Bobby

copii de la 402

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Familia de ce

familia tofu

Ce-i cu Andy

Lumea lui Bobby

copii de la 402

Capitanul flamingo

caine rau

x-man

Spider-man

Omul de fier

nemaipomenitul tick

Familia addams

Denis pericol public

Printesa sissi

Eek! The Cat

Piratul Jack cel Teribil(ador)

| Ade a răspuns:

Clasa 402
Viata cu Luie
Si cam atat imi amintesc deoarece nu le mai vad de mult. Iar acum Jetix nu mai e.Cartoon Network da numai desene urate. Disney Channel are prea multa violenta. Minimax sunt cam mare pentru ele.As vrea sa fac un program numai cu desende de CALITATE din care copii sa rada si sa invete ceva ci nu sa se bata, dar pana atunci mai e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pup