| MaryElena1997 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste obiecte personalizate mai speciale, la care sa nu se astepte cineva adica sa nu fie simple cum ar fi un tricou sau o cana happy

Răspuns Câştigător
| ALEX2402 a răspuns:

Cercei sau inele

3 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

O sticla de vin/bere/suc, depinde de persoana, pe care in locul etichetelor sa lipesti poza cu respectiva persoana.
O husa de telefon
Cutii de chibrituri sau hartie igienica(asta daca vrei sa fie mai la misto cadoul laughing )

| TizZu15 a răspuns:

O pereche de boxerihappy

| AndreeaMoromete23 a răspuns:

Pai,ai putea sa faci ceva gen costum, pe care sa fie imprimate poze in diferite ipostaze cu ea/el.Un steag al romaniei mare, dar in mijloc el/ea laughing