| BILIONERA a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste trucuri magice ca sa imi uimesc prietenii? va rog mult dau funda pentru cele mai bune trucuriiiiiiiiiii

Răspuns Câştigător
| GYGYLATINO a răspuns:

Bilionera uitate pe youtobe aici nu stiu sincer daca vei gasi vreun magician eu daca as stii tot nu as putea sa ti arat sau sa ti explic asa ca uitate pe youtobe scrii trucuri de magie

1 răspuns:
| rapp2020 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kZ6N8dHqLC4 ar trebui sa verifici canalul asta ti-ar putea fi de ajutor