| b3b3lushaa a întrebat:

Imi puteti spune un mesaj foarte dragut pentru ziua memei mele? Urgent!
P.S. dau funda la cel mai frumos raspuns!

Răspuns Câştigător
| Florynella93 a răspuns:

Draga mea mama, Am cautat sa gasesc un cadou potrivit pentru tine... si cred ca l-am gasit. Sper sa-ti umple ziua de bucurie atunci cand il vei primi. Stiu ca nu ti-am aratat mereu ca am apreciat ceea ce ai facut pentru mine. Iti sunt recunoscatoare ca exist tie iti datorez omul care sunt astazi, datorita tie sunt un om mai bun. Tu m-ai invat sa ma respect si sa respect pe altii, tu esti cea care m-a invatat sa fiu toleranta, tu esti cea care m-a ascultat intotdeauna si care a fost alaturi de mine mereu. Iti sunt recunoscatoare pentru faptul ca m-ai iubit neconditionat si ca ai avut grija de mine toata viata, iti sunt recunoscatoare pentru ca iti pasa de viata mea, pentru ca ai mereu o vorba buna pentru mine cand lucrurile merg rau. Iti urez o zi plina de voie buna si sper ca dragostea mea sa iti umple viata la fel cum dragostea pe care mi-ai purtat-o tu a umplut-o pe a mea. Cu multa dragoste

Este usor sa spunem cuvinte, dar este greu sa le alegem atunci cand este vorba de cea mai iubita persoana - MAMA! Nimic nu ma face mai fericita decat zambetul tau, sfatul primit de fiecare data cand ma lovesc de greutatile vietii, decat mama care ma mangaie si-mi sterge lacrimile de tristete, decat ochii in care pot vedea singura iubire neconditionata. Nimic nu ma face mai fericita decat ideea ca am o mama ca tine! Am un singur motiv sa-i multumesc vietii si acela esti TU! Nu exista cuvinte pentru a-ti explica cat de mult indemni pentru mine! Te iubesc!

1 răspuns:
| buburuza2007 a răspuns:

Spune-i ce simti tu pentru ea,nu copia de la altii,va fi mult mai apreciat,spune-i ca e cea mai sfanta femeie pentru tine,si ca o iubesti extrem de mult,multumeste-i ca a avut grija de tine,ca te-a vegheat,ca te-a crescut, ce simti tu pentru ea, ce gandesti tu, daca vrei sa fie original nu copie, succes