| Strocker a întrebat:

Imi puteti spune un scris de messenger pentru baieti? Ma refer daca Arial sau celelalte.

Răspuns Câştigător
| CookieXDede a răspuns:

Buna, Strocker :). Fonturile sunt menite pentru ambele genuri, atat masculin cat si feminin. Eu zic sa le incerci pana gasesti unul ce te caracterizeaza. Iti pot recomanda un site de unde poti descarca multe font'uri: www.dafont.com. PS:Le poti folosi si in Word sau Notepad (Sau orice program in care scrii ceva)

1 răspuns:
| Neimportant a răspuns:

Comic Sans Ms happy