| LittleButterfly a întrebat:

Imi puteti spune va rog niste carti interesante? Sa nu fie vechi, sa fie din "zilele noastre" ca sa zic asa si descrieti-le in 2-3 propozitii happy.

2 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

"Domnisoara Christina" - este vorba de o tanara care a fost impuscata, strigoi, dragoste, pasiune si mai multe vei descoperi tu daca o vei citi, ti-o recomand.

| NatyVane97 a răspuns:

Pai niste carti interesante care te vor fascina sunt:Jurnalele Vampirilor,Nu plange sub clar de luna,Twilight, Printre altele m-am apucat de fumat, Micutele mincinoase, Vampirii sudului, etc.Si mai sunt multe altele dar astea sunt mai noi si pt.adolescenti si la 3 dintre ele sunt si seriale si filme la care te poti uita online pe vplay sau pe alte site-uri.Mult succes la citit si vizionat!