| XxLauraVaZambestexX a întrebat:

Imi puteti spune va rog programe de modificat poze, dar sa fie gratuite{nu demo} pentru download. Va rog, urgent! Dar va mai rog odata, sa fie gratuite. Ms anticipat. FUNDA pentru cele mai multe si mai rapide, restul vot folositor, inteligent.

6 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Http://photoscape.org/ps/main/download.php cu asta edite si eu si imi place.

| DarkShaodw1 a răspuns:

Photo scapewinking

| adyy33 a răspuns:

ABODE CS 5 e cel mai bun program de editat poze din lume cu el se face si revistele bla-bla-bla

| XxLauraVaZambestexX explică:

@Adyy, programul acela este gratuit?

| aleexxaanndrra a răspuns:

Proshow goldbig grin

| Ralucutza_Ralu_1999 a răspuns:

Photoscape