| iazabelutza a întrebat:

Imi puteti spune va rog un cod daca exista pentru a putea vedea in cladiri? Su nt o mare fana simsului 3. O apropo ati vazut sau stiti cand apare sims 3 ambitions?

3 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Nu stiu sa existe asemenea cod, dar sunt si mici exceptii, daca te intereseaza sa devii un star rock, o persoana importanta, da-mi un mesaj cu id-ul tau si o sa-ti explic cum trebuie sa faci.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt a vedea in cladiri nu trebuie decat sa apesi tab si sa muti camera de colo colo. Sims 3 apare in america astazi, 2 iunie 2010.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt a vedea in cladiri, intri in ele, dai tab si contrlolezi din sageti.