| Andreia98 a întrebat:

Imi puteti zice cum sa pun prin photoscape inimioare stelute buline transparente e.t.c.ca sa se vada si bulinele si poza.cred ca stiti.deci nu sa pun inima peste poza [explic pentru cei ce nu stiu]. in fine.ca am vazut la toti.si vreau si eu.va rog sa'mi zicetii cat mai clar ca a inteleg. dau funda.

2 răspunsuri:
| Andreia98 explică:

Am varianta in limba engleza.si tot nu inteleg cum ai zis,, verotm""' unde apare fereastra.varog cat mai explicit ca nu inteleg asa usorstraight face

| verotm a răspuns:

Pai pui obiectul, dai click oriunde altundeva in afara lui pe poza (ca sa nu mai fie selectat) apoi dai dublu-click pe obiect si trebuie sa iti apara o casuta (fereastra,window, cum ii zici) si scrie ''opacitate'' (la varianta in lb. romana), si dai de selector inspre stanga, astfel obiectul e transparent