| Antoonia15 a întrebat:

Imi recomandati si mie niste filme bune? Va roog!

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna!
-The little man
-The hangover 1, 2
-American pie - reunion
-Mission impossible - ghost protocol
-Carnage
-La piel que habito
-Crazy, stupid love
-The Thing
-Jack and Jill
-American pie (toate)
-Final destination 5
-What's your numer?
-Requiem for a dream
-Super8
Sper sa-ti placa!

| Antoonia15 explică (pentru znstr):

Buna, tocmai ce am vazut filmul mission impossible-Ghost Protocol ..AM inteles tot filmul pana la sfarsit? Ce se intampla ...ca la un moment dat Ethan era la masa cu un barbat pe care nu l-am vazut tot filmul dupa care vine echipa lui si chiar nu am inteles nimic ....toti pleaca separat (de ce?) si ramane el cu celalat agent si vorbesc despre sotia lui? te rog sa am aajutihappy

| znstr a răspuns (pentru Antoonia15):

Am vazut doar o parte din film (cred ca nici 1h) acum cativa ani buni si nu mai retin bine minte ideea. Pleaca separat pentru ca sunt pe cont propriu si nu mai apartin de organizatia respectiva din carte faceau parte si fiecare e decapul lui. Eu doar ti-am dat cateva titluri de filme care mi-au atras atentia, nu ti-am garantat ca o sa iti placa sau o sa le intelegi. Poti sa incerci si Requiem for a dream ( Recviem pentru un vis ), pe mine una m-a...'miscat'.

| Antoonia15 explică (pentru znstr):

Okwinkinghappy

5 răspunsuri:
| jeles a răspuns:

Project X este din 2012 si este o comedie foarte tare (fac o petrecere si dau foc la tot cartierul) Filmul se poate vedea online la adresa -> http://vezi-filme.tk/comedie/project-x-2012

| didi_6609 a răspuns:

Twilight.in pielea altuia. piratii din caraibe .batman.nu da inapoi...