| Andarock a întrebat:

Imi recomandati va rog un film sau desen animat la care sa ma pot uita in seara aceasta (sambata seara)...ca ma plictisesc rau...

P. S.: Sa nu fie drama deai care sa te faca sa plangi, as prefera o comedie >:

Multumeschappy

3 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Ti-as recomanda EuroTrip. Chiar mi-a placut acest filmhappy.

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Daca n`ai vazut " Singur acasa" poti sa te uiti la el acum sau la "Copilu lu' taticu" ori "Norbin" sunt de comedie si mi-au placut mult.Au fost si la pro tv de mai demult.Asta`n cazul `n care nu le-ai vazut.

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Eu zic "Zohan" e cel mai tare film pr adoleskentiiiiibig grin