| SoreMihalacheSorina a întrebat:

Imi si mie cineva numarul de telefon a cuiva din PAriu cu viata__?

18 răspunsuri:
| ThrustMe a răspuns:

Buna! Stiu ca pare greu de crezut, dar tocmai m-am intors de la un concert LaLa Band.Am avut norcolul sa ma intalnesc cu Sore si am rugat-o sa-mi dea un numar de telefon.A spus ca nu mi-l poate da pe cel personal, insa acesta e unul pe care mai raspunde uneori 0722.216.381.Sper sa-ti raspunda!

| SoreMihalacheSorina explică (pentru ThrustMe):

Numai mintiti oricum nu va cred!

| SoreMihalacheSorina explică (pentru SoreMihalacheSorina):

I l-am dat prietenei mele., si a a raspuns un om....mincinosilor..Scuzatii limbajul neadeadecvat

| Hieer a răspuns:

Doamne.tu crezi ca aia din Pariu cu viata au numerele lor pe toate site-urile?

| SoreMihalacheSorina explică (pentru Hieer):

Nu...dar am zis ca poate il are cineva de la un concert ceva.

| Hieer a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Nu draga, nu il are nimeni.

| SoreMihalacheSorina explică (pentru Hieer):

Apropoo.pe pg oficiala a andradei ne-a dat nr ei rapha alexya levent gloria..deci se pot lua.mi-au si raspusn deci nu era un fakestraight faceatunci//cun nu se pot lua? De pe facebook da..si n e un fel de site? ba, este.haha/.//

| SoreMihalacheSorina explică (pentru Hieer):

Pai...le-am aflat acum.cateva zile.

| Hieer a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Eu te-as ruga sa fi mai limitata la cuvinte...noi am vrut sa te ajutam iar tu... Vorbesti asa cu cine iti permite..Bravo tie ca ai aflat numerele. vorbeste cu aia cat vrei. Succes.

| Never4ever a răspuns:

| SoreMihalacheSorina explică (pentru Never4ever):

Daca sti ca nu sti numai fi proasta/prost...si numai da raspunsuri aiurea. doamne ce idioti

| Never4ever a răspuns:

| SoreMihalacheSorina explică (pentru Never4ever):

Hai ma? numai minti nici macar nu o sa incerc.

| Never4ever a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

Faci ce vrei...

| Hieer a răspuns (pentru SoreMihalacheSorina):

..pai si atunci.dc ai m-ai cerut nr de telefon a aleia. daca tu nu incerci..si zici ca mintim...Ca ala nu e nr ei...

| Iubareata22 a răspuns:

Nu le am, dar am ID-urile lor.
Mi le-a dat Vlad Gherman de pe facebook. Le vrei?

| SoreMihalacheSorina explică (pentru Iubareata22):

Ok, dar cred ca sunt fake.

| andreeadeeaandreeadea a răspuns:

0722.216.381.Sore Mihalache