| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune cineva si mie ce este acela "trolling" pe site-ul asta TPU.ro si cum sa fac si eu? Multumescbig grin

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ce bunoc esti kiss

Răspuns utilizator avertizat
| bea3x a răspuns:

Sigur: trolling e un termen de argou englezesc, si se refera la oamenii care dau raspunsuri care nu sunt la subiect, care posteaza insulte, care ii urmaresc pe anumiti utilizatori doar ca sa-i jigneasca sau pur si simplu sunt satisfacuti atunci cand sunt rautaciosi si nesuferiti cu alti utilizatori.

Cuvantul vine de la o creatura mitica numita "troll", care e un monstru urat si nu prea inteligent care mananca oameni.