| buburuzzz a întrebat:

Imi spune si mie cineva ce facem cu punctele astea pe care le obtinem pe acest site? plizzzz

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Mai nimic.
daca la un moment dat unii vor considera ca meriti sa devi expert tpu...se va tine cont intr-o mica masura si de punctele acumulate.
ideea nu este sa acumulezi cat mai multe puncte...ci sa dai cat mai multe raspunsuri bune!
succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...Eu ma uit si ma mir si acum...Mama da'am rezistat un pic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baii luti-va stupidele inapoi ca mai stau. N-auziti ce spune Nicu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facem: autostrazi, gargara, sex, snowboarding, muzica clasica, orice, nimic, de toate, schimbam canalele la tv cu ele, ne ajuta sa plantam rosii in gradina... ce sa mai, sunt universale. Din surse anonime am auzit ca la un milion de puntoace poti sa il scuipi in ochi pe Obama si sa iti dea la schimb premiul Nobel(oricum nu il merita) iar la doua milioane esti desemnat presedinte al Tanzaniei, fara tragere la sorti.