| adela_5527 a întrebat:

Imi spune si mie cineva cesa mai intamplat in clase 406 in ultima saptamana ca am fost plecata si nu m-am putut uita pliz?

2 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

A murit Hugo.sad...si de nu era nu stiu ceoh go on!

| AndreaTeodorovaRumenova a răspuns:

In primul rand nu se scrie pliz ci please! Pai Carlos si Fercho i-au zis la director ca Alex era cu Hugo in seara aia si Carlos, Fercho, Magdalena si Kike au mers spre casa lu` prof.Adriana ca sa il bata pe Alex si Alex chiar atunci mergea spre casa cu prietenul lui ca sa isi ia bani sa fuga. S-au intalnit aproape de blocul lui Adriana si au inceput sa-l bata pe Alex, dar a venit Adriana si nu i-a mai lasat. L-a luat politia pe Alex, dar pana la urma nu a patit nimic(nu l-au dus la scoala de corectie). L-au inmormantat pe Hugo. Tatal lui Hugo i-a cerut iertare mamei lui Hugo. a scris ca a trecut doua luni, si cred ca Carlos a intrat in ceva probleme cu politia, ceva cu drogurile. directorul a spus ca este cu ochii pe el si ca vrea sa-l exmatriculeze, dar Francisco a intervenit pentru el si a zis ca vorbeste el cu Carlos.Cam atat:d