| Daysukki_4722 a întrebat:

Imi spune-ti si mie va rog cum as putea face o armura stralucitoare la 4 story? stralucitoare adica sa aiba asa ca niste fulgere in ea. FUNDITA promit pentru acela care imi raspunde

Răspuns Câştigător
| Andru1996 a răspuns:

Poi sunt vreo 90 p 4 story ei depinde trebuie sa fie minim+17 si sa aiba unu sau doua bonusuri si cat mai multe suplimente de la joc p eawinking funditatongue

1 răspuns:
| alexandrucomsa a răspuns:

Am jucat ceva timp 4story.Trebuie sa ai un lvl mai mare dupa care te duci a fierar si iti cumperi.Cu cat resti mai mut cu atat creste si armura si devine mai "stralucitoare". Sper ca te-am ajutat